در تمامی کشورهای دنیا و در هر کسب و کار و حرفه ای که باشید حتما اطلاع دارید که هر کاری قاعده و قانون خاص خود را دارد. دنیای اینترنت و وب سایت هم از این قوانین مستثنا نیست و افرادی که قصد استفاده از کالا یا خدماتی را دارند ملزم به رعایت قوانین و مقررات آن خواهند بود.

وب سایت آموزشی آکادمی هنرهای دیجیتال ادوبی هم مانند سایر حرفه ها دارای قوانینی است که از شما خواهشمندیم قوانین سایت را رعایت نمایید.


  1. سوالات خود را میتوانید هم از طریق ایمیل و هم در بخش نظرات سایت با ما مطرح کنید اما از شما متشکر خواهیم بود اگر از هر دو روش برای طرح یک سوال و یا ارسال یک نظر استفاده نکنید زیرا در این صورت یکی از آن­ها حذف خواهد شد.
  2. حتما قبل از ارسال سوال در بخش نظرات سایت ، نظراتی که دیگر دوستان ثبت کرده اند را مطالعه نمایید ، شاید قبلا سوال شما به دوست دیگری پاسخ داده شده باشد.
  3. در صورتی که سوال یا نظر شما مرتبط با مطلبی که در آن سوال یا نظر را درج کرده اید نباشد ، آن سوال حذف خواهد شد.
  4. از درج اطلاعات خصوصی خود مانند شماره تماس ، آدرس ، اطلاعات شخصی ، شماره پیگیری خرید و قرار دادن هرگونه لینک در بخش نظرات جدا خودداری نمایید.

قوانین مهمی که در هنگام ثبت سفارش و بعد از خرید خود باید حتما رعایت نمایید.

  1. برای انجام هرگونه خرید از سایت ، شما نیازی به ثبت نام ندارید اما در طول مراحل خرید از شما اطلاعاتی نظیر آدرس و شماره تلفن و … به منظور پیگیری خرید ، دریافت می شود و به صورت محرمانه نزد ما خواهد بود.
  2. در فیلد های ورودی ای که در هنگام خرید از شما اطلاعاتی را دریافت می کنند ، مثل ایمیل و یا آدرس ، حتما اطلاعات دقیق را وارد نمایید تا در صورت بروز مشکل بتوانیم با شما در تماس باشیم.
  3. در صورتی که اطلاعات وارد شده نادرست باشد ، آکادمی هنرهای دیجیتال ادوبی هیچگونه مسئولیتی در قبال خرید های شما نخواهد داشت.
  4. خریدار محصولات آکادمی هنرهای دیجیتال ادوبی تعهد می نماید بعد از تهیه ی هر کدام از محصولات سایت ، آن محصول را در اختیار دیگران قرار ندهد و از فروش محصول به دیگران خودداری نماید.